KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15495134

nr 1549 5134

Gustaf Börtner (1905-1985), Sverige. Signerad, stilleben. Olja på pannå, 58x48 cm, yttermått inklusive ram: 75x65 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 19 juni 2023
kl 20:42:22

14/6 10:10:45 1      100 kr
19/6 20:36:58 2      Vinnande bud